1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Aktyvus paslaugos ieškovo dalyvavimas paieškose

Aktyvus paslaugos ieškovo dalyvavimas paieškose

Paslaugos ieškovo svetainė sukurta taip, kad kiekviena paslaugos teikėjo ir vartotojo paskira turi hierarchinę struktūra, kurioje saugoma informacija apie objektus, yra aktyviai perduodama į paieškos sistemas.

Toks paslaugos ieškove pateiktos informacijos (kiekvieno skyriaus) agresyvus skverbimasis į paieškos sistemas, leidžia ją lengvai rasti ir naudoti vartotojams. Paslaugos ieškovas naudoja struktūrizuotą duomenų saugyklą ir hierarchinio informacijos organizavimo pagrindą ir į paieškos sistemas perduoda tik struktūrizuotus jūsų pateiktus duomenis.

„Paslaugos ieškovas” taip pat apima:

Aktyvus paslaugos ieškovo dalyvavimas paieškose

⭐️ Kiekvienas naujas jūsų sukurtas ar redaguotas objektas, yra nedelsiant pateikiamas indeksavimui ir Google robotu patikrinimui pagal atitinkama pateikto objekto apibrėžimą. Tarptautinės standartų organizacijos (ISO) X.500 paslaugų standartas, kuriuo Google vadovaujasi indeksuodama svetaines, gali būti išplečiamas ir modifikuojamas įtraukiant klases bei atributus į pagrindinę schemą. Mums pavyko šias taisykles ir schemos išplėtimus pritaikyti kiekvienai sukurtai įmonės ir vartotojo paskirai.

⭐️ Paslaugos ieškovo visuotinis katalogas, kuriame yra informacijos apie kiekvieną katalogo objektą. Tai leidžia vartotojams greitai rasti reikalinga informaciją, neatsižvelgiant į tai, kur vartotojai ieško, paieškos sistemose ar paieškos ieškovo svetainėje. Tokius unikalius rezultatus mes pasiekėme į paslaugos ieškovą integravę duomenų tarnyba, kuri iš jūsų pateiktos informacijos, sudaro daug skaidinių ir pavadinimų kontekstų, kuriuos vartotojai dažniausiai naudoja paieškos sistemų operacijose, norėdami rasti jiems reikalinga objektą.

⭐️ Replikavimo sistema – Paslaugos ieškove integruota domenų tarnybų turi ir replikavimo sistema, kuri veikia agresyviai ir automatiškai. Ji seka paieškos robotų elgesį ir replikuoja robotams apie jūsų paskelbto turinio svarbumą. Pvz., apie jūsų paskeltas ar redaguotas paslaugas.

⭐️ Indekso mechanizmas užklausai reikalingas, kad jūsų paskelbtus objektus ir jų ypatybes nedelsiant galėtų publikuoti, kad juos rastu vartotojai pateikę užklausas visose paieškos sistemose.

Pateikėme tik keletą naujų savybių, kurias turi paslaugos ieškovas ir kuriu nerasite nė vienoje kitoje svetainėje, nes tai yra visiškai naujai sukurtos funkcijos.