1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Paslaugų ieškovo įrankiai ir priemonės
Informacija! apie "Paslaugų ieškovas" https://ieskovas.lt projektą.

Paslaugų ieškovas yra unikalus projektas, kuris yra skirtas asmenims, visu tipo įmonėms ir paslaugų teikėjams. Paslaugų ieškove gali registruotis ir susikurti savo profilį fiziniai asmenys, skirtingų kategorijų verslo ir profesionalūs paslaugų teikėjai. Klientai gali matyti paslaugų teikėjų profilius, užsisakyti reikalingas paslaugas ir gali pateikti atsiliepimus apie kiekvieną atliktą užsakymą. Pavyzdžiui, klientas gali eiti į santechniko ar elektriko profilį ir užsisakyti sau paslaugas. Panašiai klientai gali eiti į odontologo profilį ir užsisakyti susitikimą.

Apie paslaugos ieškovas

Paslaugų teikėjo profilyje gausu naudingų funkcijų, tokių kaip profilio valdymas, užsakymo laiko apskaitos valdymas, nepasiekiamumo nustatymai, personalo valdymas, rezervavimo valdymas, paslaugų sritys ir kt.
Profilyje klientas gali sukurti ir publikuoti darbą pagal savo reikalavimus ir pakviesti paslaugų teikėją atlikti jam reikalingas paslaugas. Teikėjas gali ieškoti darbo ir kreiptis dėl darbo.

» https://ieskovas.lt yra universali ir daugiafunkcinė svetainė / portalas, verslo prisistatymo, nuorodų ir informacijos šaltinis internete.

» https://ieskovas.lt svetainė nėra internetinė parduotuvė, joje neprekiaujama, neparduodama ir neperkama prekių ar paslaugų. Informacija svetainėje yra skirta tik informaciniams tikslams.

» https://ieskovas.lt yra paslaugų svetainė, skirta įvairių prekių ir paslaugų informacijos pateikimui ir tiekėjų, gamintojų, pardavėjų, pirkėjų ir paslaugų teikėjų paieškai visoje Lietuvoje.

» Išteklius taip pat gali veikti kaip platforma efektyviai įmonių, parduotuvių ir asmenų sąveikai reklamuojant prekes, darbus ir paslaugas.

» Ieškovas.lt – tai informacinė paslauga, įmonių, firmų, organizacijų, prekių ir paslaugų katalogas, suteikiantis galimybę skelbti ir rasti reikiamą informaciją visiems suinteresuotiems asmenims.

Daugiau naudingu priemonių

Paslaugų ieškovas turi integruotą galingą paslaugų teikėjo paskyros funkciją. Vartotojai gali susikurti paskyrą kaip profesionalus paslaugų teikėjas, verslo ar galutinis vartotojas (klientas)

Įmontuota galinga darbo modulio funkcija leidžia klientams ar teikėjams paskelbti darbą ir bet kas gali kreiptis dėl ieškomu paslaugų. Tokiu būdu paslaugų teikėjai gali būti įdarbinti atlikti paslaugas

Pranešimai el. paštu yra dar viena puiki šios svetainės funkcija. Paslaugų teikėjai savo pranešimams gali kurti savo el. laiškų šablonus. Mes taip pat pateikiame jau sukurtus el. laiškų šablonus.

Komandos valdymas yra dar viena nuostabi šios svetainės savybė. Teikėjai gali įtraukti savo komandos narius. Pavyzdžiui, ligoninė gali įtraukti savo gydytojus į savo profilį.

Bet kuris klientas gali rezervuoti susitikimą konkrečiam laikui ar laiko tarpsniui.

Kiekvienas paslaugų teikėjas ir vartotojas yra įtraukiamas į Google žemėlapį

Bet kuris paslaugų teikėjas, kelis kartus tą pačią dieną, gali pridėti savo darbo valandas

Funkcija leidžia vartotojams išsamiai apžvelgti ir įvertinti paslaugas, kurias jie gautų iš profesionalų.

Visi įrankiai jūsų internetiniam verslui

Visi įrankiai jūsų internetiniam verslui

Interneto portalas skirtas fizinių ir juridinių asmenų informacijai priimti ir skelbti apie viską, ką šiuo metu galima parduoti, nusipirkti ar užsisakyti. Taip pat skelbti ir reklamuoti informaciją apie savo produktus, prekes ir paslaugas internete.

Registruotis

Kuo https://ieskovas.lt skiriasi nuo daugelio kitų panašiu svetainių.

Skirtumas yra labai didžiulis ir skirtumas slypi tuo, kad turite paskelbimo laisve. Skelbdami galite pridėti nuorodas į savo svetainę, internetinę parduotuvę, įmonę ar į pardavimo puslapį ir visa jūsų paskelbta info, skelbiama ir Google žemėlapyje.

Naujovė skelbiant

Jūsų paskelbta info, niekada nebus blokuojama

Naujovė skelbiant

Jūsų paskelbta info, niekada nebus trinama, blokuojama ar kažkaip kitaip uždaroma. Po paskelbimo, visa jūsų informacija yra skelbiama nedelsiant į visas paieškos sistemas.

 

Prisijungti

Įsigijus mokama metini plano paketą, jums bus priskirtas „Vadybininkas administratorius“ kuris detaliai susipažins su jūsų teikiamomis paslaugomis, paredaguos jūsų jau paskelbta info pagal naujausias Google ir SEO taisykles, kad atitiktu SEO informacijos talpinimo ir pateikimo paieškos sistemoms taisykles, sukurs ir paskelbs naują turini (jei jo nebuvote pridėję), kuris jums duos iš paieškos sistemų dar daugiau lankytojų.
Į mokamo metinio plano paketą
taip pat įeina jūsų informacijos paskelbimas socialiniuose tinkluose ir Google Mano verslas paskiroje iš kuriu generuosis dar daugiau potencialių klientų apsilankymų.

Savo verslo reitingavimas paieškose

Norėdami dar greičiau reklamuoti ir reitinguoti savo produktą ar paslaugą, galite naudoti darbo, klausimų ir diskusijų paslaugas mūsų interneto šaltinyje.

https://ieskovas.lt neparduoda prekių, paslaugų ir nedalyvauja sandoriuose, o tik padeda pateikti informaciją, kur galima nusipirkti, parduoti ar užsisakyti paslaugas. Nors mūsų svetainė jau yra tikras monstras, kuri tiesiog priverčią paieškos robotus indeksuoti ir reitinguoti jūsų paskelbta info, mes nežadame stovėti vietoje ir toliau tobulinsime svetainę ir paslaugų funkcijas, kad neatsiliktume nuo laiko.