Viršelis
  • ☎📩
Autorius Avataras
  • Statyba, apdaila, remontas   Aplinkos tvarkymas, apželdinimas, Griovimo darbai, Kelių tiesimas, Medienos gaminiai, Plytelių klojimas, Rąstinių namų statyba, Statybos darbai
  • 135

MB Namukai

Namuku statyba iš natūralių medžiagų
  • 0 ( 0 balsų)

Oficialus prisistatymas

Statybų įmonė MB „Namukai”
Sėkmingai Lietuvoje veikianti statybų įmonė, kurios veiklą apima statybos ir aplinkos darbai. Pagrindinė įmonės veikla: karkasinių gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų statyba ir įrengimas. Statybos darbų išmanymas, sukaupta patirtis bei inovacijos, architektūros žinios, lankstumas ir noras bendrauti, leidžia įmonei sėkmingai įgyvendinti įvairiausias klientų idėjas.

Visos mūsų įmonės teikiamos paslaugos

Mūsų įmonė užsiima karkasinių namų, sodų bei sodybų namelių, mobilių namelių, pirčių, sandėliukų, stoginių, pavėsinių, pagalbinių pastatų gamybą ir statybą, terasų montavimu, polių įrengimu, ir visais kitais statybos darbais.

Rezervuojamos paslaugos

Standartinis 22 m2 namukas 13,900.00

Standartiniai namukai 22m2
Gaminame ir statome standartinius 22m2 ploto modernaus ir praktiško dizaino namelius, atsižvelgdami į būtiniausias šių dienų statybų tendencijas. Patogus vidaus išplanavimas, įėjimai ir išėjimai iš abiejų pusių. Gamybai naudojame tik kokybiškas žinomų gamintojų medžiagas. Šiuos mobilius namelius gaminame savo patalpose ir pristatome į Jūsų sklypą, arba statome iškart Jūsų sklype, pagal susitarimą, ir pagal galimybes.

Optimalus 28 m2 namukas 16,900.00

Optimalūs namukai 28m2
Gaminame ir statome optimalius 28 m2 ploto modernaus ir praktiško dizaino namelius, atsižvelgdami į būtiniausias šių dienų statybų tendencijas. Patogus vidaus išplanavimas, įėjimai ir išėjimai iš abiejų pusių. Gamybai naudojame tik kokybiškas žinomų gamintojų medžiagas. Šiuos mobilius namelius gaminame savo patalpose ir pristatome į Jūsų sklypą, arba statome iškart Jūsų sklype, pagal susitarimą, ir pagal galimybes.

Sujungtas 50 m2 namukas 31,900.00

Gali būti skirtas poilsiui, pastoviam gyvenimui didelei šeimai, naudojamas nuomai poilsiautojams ir gali būti statomi sodo sklype, kaimo vietovėse, prie upės, vandens telkinių ar kitose gražiose vietovėse.

Sujungti namukai 50m2
Gaminame ir statome sujunktus 50m2 ploto modernaus ir praktiško dizaino namelius, atsižvelgdami į būtiniausias šių dienų statybų tendencijas. Patogus vidaus išplanavimas, įėjimai ir išėjimai iš abiejų pusių. Gamybai naudojame tik kokybiškas žinomų gamintojų medžiagas. Šiuos mobilius namelius gaminame savo patalpose ir pristatome į Jūsų sklypą, arba statome iškart Jūsų sklype, pagal susitarimą, ir pagal galimybes.

0 Atsiliepimai

Informacija : Atsiliepimų nerasta.

Palikite savo įvertinimus žvaigždutėmis apie ši paslaugų teikėją

  • Susiekimo paprastumas
  • Operatyvumas
  • Mandagus personalas
  • Profesionalumas

Palikite savo komentarą, įvertinimą ar atsiliepimą

Jūsų klausimas

Gaukite atsakymą į savo klausimą dabar

Užduoti klausimą

Klausimai

Į užklausą dar neatsakyta.