1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Internetas, IT
  3. Paslėpkite savo veiklą internete su CyberGhost VPN programa
slėpkite savo veiklą internete su CyberGhost VPN programa

CyberGhost VPN programa siūlo Wi-Fi saugumą ir internetinį privatumą bei prieigą prie užblokuoto turinio ir programų. Ar žinojote, kad vos prisijungus prie interneto, įvairiomis priemonėmis ir programomis, jus padeda sekti ir seka beveik visą jūsų veiklą? Tiesa ta, kad įėję į bet kokia svetainę, po savęs paliekate svarbios informacijos pėdsaką, kuria nesąžiningi žmonės nori pasinaudoti.

Pavyzdžiui, interneto vartotojai, kurie atsisiunčia įvairu turinį, dažniausiai nori tai daryti anonimiškai. Tik tokia patikima VPN paslauga, kaip CyberGhost, gali garantuoti 100% anonimiškumą ir visiška privatumą.

CyberGhost VPN programos ypatumai

Paslėpkite savo veiklą internete su CyberGhost VPN programa
Paslėpkite savo veiklą internete su CyberGhost VPN programa

Be minėtų funkcijų, CyberGhost VPN programa lengva įdiegti ir konfigūruoti. Įdiegę klientą, tiesiog perkraukite sistemą ir pateikite autentifikavimo informaciją (vartotojo vardą ir slaptažodį), kad galėtumėte prisijungti.

Kliento programa turi paprastą, pažįstamą vartotojo sąsają, panašią į antivirusinės programos sąsają. Kai esate prisijungę prie VPN paskyros, kairėje lango pusėje rodomos įvairios programos, o priešingoje pusėje yra stulpelių diagramos ir įrankių juosta. Diagramose rodomas ir aukščiausios kokybės, ir nemokamas srautas.

Klientas automatiškai parinks jums serverį, kai paleisite klientą. Tačiau dauguma vartotojų norės spustelėti mygtuką apatiniame kairiajame kampe, kad pasirinktų serverį iš išskleidžiamojo sąrašo. Spustelėję mygtuką apatiniame dešiniajame kampe, taip pat galite pasirinkti IP adresą iš kiekvienam serveriui priskirto diapazono. Tai naudinga, kai jūsų automatiškai priskirtą IP adresą blokuoja svetainė.

Windows ir Mac klientai yra labai panašūs, išskyrus tai, kad Mac versijoje nustatymuose yra mažiau parinkčių, nes nėra skirtukų „Privatumas“ ir „Įgaliotasis serveris“. Kai kurios iš šių parinkčių yra svarbios siekiant maksimalaus anonimiškumo ir privatumo, pvz., naršyklės pirštų atspaudų apsauga ir turinio blokavimas, todėl potencialūs „Mac“ vartotojai turėtų tai įsidėmėti.

agor.lt VPN programosNegaiškite laiko ieškodami kitos tinkamos VPV programos
📡 Ką daro CyberGhost VPN programą    👀 Kitos VPN programos 


CyberGhost VPN programos greitis.

Vartotojai taip pat gaus naudos iš aukščiausios bendrovės glaudinimo technologijos, kuri leidžia interneto svetaines įkelti greičiau. Nors kartais tai gali priklausyti ir nuo jūsų interneto ryšio greičio. Vartotojai turi daugybę serverio parinkčių, kad galėtų geriau išnaudoti pralaidumą ir maksimaliai padidinti našumą.

VPN programos duomenys yra saugumas

Daugelis kitų papildomų funkcijų gali padaryti jūsų internetinę patirtį dar saugesnę ir malonesnę, įskaitant apsaugos nuo šnipinėjimo įrankį, kuris padidina jūsų privatumą ir duomenų saugumą, kad apsaugotų jūsų failus.

Saugokite savo privatumą su CyberGhost VPN programa.

CyberGhost VPN siūlo maksimalų saugumą ir privatumą tiems vartotojams, kurie internete keičiasi savo asmeniniais duomenimis, pavyzdžiui, banko informacija. Pilna CyberGhost versija siūlo naudingą privatumo ir anonimiškumo funkciją Windows (bet ne „Mac OS X) kliente, kurį jie vadina „anti-pirštų atspaudų sistema“. Pagal numatytuosius nustatymus ši funkcija išjungta, tačiau ją galima įjungti Windows kliento valdymo skydelio skirtuke „Nustatymai / privatumo valdikliai“. Tai pašalina jūsų naršyklės pateiktą potencialiai identifikuojančią informaciją, kuri galėtų būti naudojama jūsų veiklai internete sekti arba, kai kuriais atvejais, unikaliai jus identifikuoti. Vartotojai, kuriems reikia išlaikyti didelį anonimiškumą, turėtų įjungti šią funkciją.

Kita privatumo funkcija yra ta, kad visi CyberGhost klientai, išskyrus iOS, automatiškai naudoja pačios įmonės DNS serverius. Šią funkciją galima išjungti, tačiau ji įjungta pagal numatytuosius nustatymus. Tai tikrai padeda išlaikyti anonimiškumą, ypač kai CyberGhost Windows teigia, kad nesaugo savo DNS serverių žurnalų. Papildomas patogumas yra tai, kad CyberGhost nepriskiria unikalaus IP adreso kiekvienam vartotojui, o iki 40 vartotojų naudojasi tuo pačiu IP adresu, kad būtu daug sunkiau sekti atskirą IP adresą.

CyberGhost VPN serverių vietos.

CyberGhost VPN turi daugiau nei 6 800 serverių 100 Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos šalyse, iš kurių 1 399 serveriai yra vien JAV ir 985 serveriai JK.

Kitos šalys, kuriose yra daug CyberGhost serverių, yra Brazilija (60), Nyderlandai (428 serveriai), Austrija (400 serverių), Vokietija (1598 serveriai), Ispanija (206 serveriai) 1 serveris Lietuvoje ir dar daug serverių kitose valstybėse. Dėl šio didelio serverių tinklo vartotojai gali lengvai perjungti serverius jiems patogiu būdu be papildomų mokesčių. Naršydami galite pasirinkti norimą serverį arba leisti programai tai pasirinkti už jus, o tai yra ypač patogu.

Transliacija.

Daugelis žmonių naudoja VPN, kad prisijungtų prie JAV paslaugų, kurių nėra jų šalyse, pvz., „Netflix“ ir „Home Box Office“. Norėdami tai išbandyti, prisijunkite prie JAV serverio iš Sidnėjaus, Australijoje, tada prisijungėme prie hbo.com ir žiūrėkite filmus. Taip pat jus galėsite žiūrėti filmus SD formatu be jokių pauzių.

Žema kaina

CyberGhost VPN siūlo trijų tipų paketus (arba planus) – nemokamus, „premium“ ir „premium plus“. Žinoma, nemokamas paketas yra labai ribotas ir gali būti naudojamas tik viename kompiuteryje.

Su aukščiausios kokybės paketu gausite neribotą pralaidumą, tačiau galite prijungti tik vieną įrenginį. Galėsite pasirinkti Open VPN, L2TP/IPSec arba PPTP protokolą.

„Premium Plus“ paketas skirtas vartotojams, kurie nori mėgautis neribota laisve internete, nes jis siūlo neribotą pralaidumą, neribotą srautą ir prieigą prie VIP serverių.

Taip pat galite prijungti iki 7 įrenginių prie „Premium Plus“ paskyros.

Visi planai siūlo neribotą pralaidumą, neribotą srautą, 256 bitų šifravimą naudojant „OpenVPN“ ir pirštų atspaudų apsaugą naršyklėje, kad būtų padidintas ir privatumas. Kitos platformos ir protokolai galimi rankiniu būdu konfigūruojant ir naudojant papildomą programinę įrangą.

agor.lt VPN programosNegaiškite laiko ieškodami kitos tinkamos VPV programos
📡 Ką daro CyberGhost VPN programą    👀 Kitos VPN programos 


Nemokamas VPN

Nemokamas planas yra įdomus, nes jo neriboja pralaidumas ar duomenų naudojimas, kaip dauguma nemokamų planų. Vietoj to, jis naudoja ribotą serverių tinklą 15 šalių, palyginti su 31 šalimi aukščiausios kokybės planams. Vartotojams gali tekti stovėti eilėje, kad galėtų pasiekti ribotą galimų serverių skaičių. Jame taip pat yra šiek tiek reklamos, o prisijungimo laikas ribojamas iki 6 valandų, po to paslauga atjungiama. „BitTorrent“ neleidžiamas nemokamų paskyrų vartotojams, tačiau tinka mokamiems planams.

Galutinis verdiktas

CyberGhost VPN yra viena iš geriausių įperkamų VPN paslaugų, siūlančių daugybę funkcijų, kurios suteikia jums ramybę naršant internete. Naudodami CyberGhost VPN galite laisvai ir patogiai daryti viską, ko norite, nesijaudindami, kad būsite sekami. Paslauga paslepia jūsų IP adresą, priskirdama jums dinaminį arba dedikuotą IP adresą, kad niekas negalėtų jūsų sekti ir pagal jūsų IP adresą.

Ieskovasadmin

Registruotas narys nuo:  2022-08-09

Pasidalinkite savo nuomone.