1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Internetas, IT
  3. Intego antivirusinės programos paskirtis ir funkcijos
Intego antivirusinės programos paskirtis

Intego antivirusinės programos paskirtis yra realiuoju laiku apsauganti Windows nuo virusų ir kitų grėsmių, naudojant naujausias antivirusines technologijas. Intego nuo 1997 m. kurianti saugos produktus MacO“, 2020 m. išleido naują produktą „Intego Antivirus for Windows„.

Intego antivirusinės programos paskirtis.

Intego antivirusinė yra „Windows“ skirta antivirusinė programa su apsauga realiuoju laiku. Suteikia apsaugą nuo virusų, Trojos arklių, kenkėjiškų programų, nepageidaujamų programų, internetinių grėsmių ir naujausių saugumo grėsmių.

Be automatinės apsaugos realiuoju laiku, „Intego antivirusinę“ apima greitą, pilną ir tinkintą nuskaitymą, taip pat nuskaitymo planuoklį. ir turi priemones patikrinti failus ir aplankus iš Windows kontekstinio meniu.

Intego antivirusinę“ apima antivirusines technologijas, pagrįstas „Avira SAVAPI SDK“ ir „Avira Protection Cloud“ debesies technologijomis. Suteikia apsaugą ne tik nuo pavojingų failų ir programų, bet ir nuo naujausių nulinės dienos bei internetinių grėsmių. „Intego Web Shield“ blokuoja kenkėjiškas ir sukčiavimo svetaines, taip pat kenkėjiškų programų atsisiuntimą.

Top 10 antivirusinės programos pasirinkimas

Intego pasiūlymai su iki 60% nuolaida
💦 Intego antivirusinė    👀 Kitos antivirusinės programos 

Intego antivirusinės programos funkcijos.

Antivirusinėje programoje yra išimčių tvarkyklė, kurioje galite pridėti failų, aplankų, programų ir procesų prie nuskaitymo išimčių.

Antivirusinė turi visiškai veikiančią 7 dienų bandomąją versiją. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, antivirusinė programa veiks tik su apsauga realiuoju laiku ir visišku nuskaitymu, be automatinių duomenų bazės atnaujinimų ir kitų funkcijų.

Intego antivirusinės programos pagrindinės funkcijos:

🕷 Realaus laiko apsauga
🕷 Greitas, išsamus ir selektyvus nuskaitymas
🕷 Nuskaitymo planuoklis
🕷 Interneto apsauga
🕷 Išimčių nustatymas
🕷 Karantinas pavojingiems failams

Daugiau informacijos apie šia Intego antivirusinę programą.

Ieskovasadmin

Registruotas narys nuo:  2022-08-09

Pasidalinkite savo nuomone.