1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Įtempiamos lubos – kas tiksliai yra įtempiamos lubos?
Itempiamos lubos skaidrė 2

Senų, pažeistų lubų taisymas gali kainuoti per daug pinigų ir pastangų. Tokiu atveju įtempiamos lubos padės jums paslėpti visus trūkumus. Įtempiamos lubos yra daug lengvesnės nei gipso kartonas. Tai taip pat leidžia greičiau sumontuoti. Audinio lubos yra alternatyva, kurią siūlome apsvarstyti.

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos yra savotiškos nuleidžiamos lubos. Šis metodas yra vienas iš seniausių interjero dizaino metodų. Pakabinti audinį po lubomis buvo populiaru daugelyje šalių šimtmečius. Senovės romėnai naudojo šilką, egiptiečiai – liną, o armėnai pirmenybę teikė medvilnei.

Tobulai lygus paviršius buvo pasiektas pakabinus šlapią šluostę, kuri sumažino jos apimtį ir džiūdamas išsitempė.

Laikui bėgant, įtempiamos lubos tapo stygiumi ir sugrįžo tik XX a. Šiais laikais tokio tipo nuleidžiamos lubos gaminamos iš PVC audinio. Jos montuojamos ant specialių tvirtinimų, pritvirtintų prie sienų. Yra daug modelių, kurie gali būti tinkami konkrečiam interjero dizainui. Populiariausios tokio tipo nuleidžiamos lubos yra:

3D įtempiamos lubos – ant drobės atspausdinamas 3D paveikslėlis, sukuriantis gylio iliuziją. Labiausiai paplitę dizainai yra vandens, erdvės ar dangaus nuotraukos. Toks sprendimas yra labai įspūdingas ir dera prie modernaus interjero dizaino.

Kito tipo įtempiamos lubos?

Veidrodinės įtempiamos lubos – blizgus medžiagos paviršius atspindi šviesą kaip veidrodis. Tokios nuleidžiamos lubos gali būti bet kokios spalvos. Jos dažniausiai naudojamos prabangiame, karališkame interjero dizaine.
Matinės įtempiamos lubos – pagamintos iš šviesos neatspindinčio audinio. Nors yra daug galimų spalvų, balta yra populiariausia, nes ji tinka daugeliui interjero dizainų.

Avataras

MB Įtempiamos lubos

Registruotas narys nuo:  2022-08-28

Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos tiesiogiai atitiktų Jūsų tikslus.