1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Kaip reiki terapija gali pagerinti jūsų energijos lygį?
Kaip reiki terapija gali pagerinti jūsų energijos lygį

Ar jums reikia padidinti savo energijos lygį naudojant reiki terapija?
Jei pabundate jausdamiesi pavargę? Ar patiriate popietinį energijos nuosmukį? O gal savaitgaliais daugiau laiko skiriate poilsiui nuo darbų, o ne mėgaudamiesi savimi?

Yra paprastas būdas padidinti ir išlaikyti energijos lygį, kad jaustumėtės geriau. Galite gauti Reiki gydymą per “reiki terapija” seansą.

Reiki terapija – ką žinote apie šią techniką?

Reiki yra energetinio gydymo praktika. Visuotinės gyvybės jėgos energija yra tai, kas mus supa ir yra prieinama absoliučiai kiekvienam.

Kas yra Reiki energija?

Energija pagyvina visus gyvus dalykus. Reiki yra praktika, kurią sudaro šios energijos priėmimas ir nukreipimas į save, artimą žmogų arba situacijai išspręsti. Tai nėra religija ir nereikia kažkuo tikėti, kad ši praktika būtų tobulinama, viskas daroma sąmoningai.

Kas yra Reiki iniciacija?

Iniciacija yra jūsų energijos centrų derinimas, kurį perduoda kažkas, kas gali ją priimti ir taip pat perduoti. Tai taip paprasta, kad nustebsite. Tai taip pat nenustoja mūsų stebinti.

Į Reiki ateinama be jokios ankstesnės patirties, be dvasinių įgūdžių ir su tam tikru skepticizmu, kai staiga pradedame jausti kažką savo rankose, kaip šiltą besisukantį kamuoliuką, o vėliau nueiname tiek, kad pradedame praktikuoti ir perduoti šią energiją kitiems.

Šią Reiki energiją galima perduoti net per atstumą. Nuotolinių Reiki seansų praktika įgijo didžiulį populiarumą visame pasaulyje. Naudojant Reiki galima sumažinti stresą, atsipalaiduoti, geriau išsimiegoti ir būti labiau susikaupę.

Ir jei dar nesate gerai susipažinę su Reiki energija, su jos galimybėmis, tai dabar mes jums atskleisime keletą paslapčių, siekdami visiškai atskleisti “reiki terapija” techniką. Taigi, jūs žinosite, kaip Reiki gali jums padėti!

Ką Reiki GALI per “reiki terapija” seansus?

1. Per “reiki terapija” seansus Reiki GALI pagerinti santykius su tėvais, su vaikais, su savimi. Energija padeda susitvarkyti su esamais santykiais su žmonėmis, patekusiais į sudėtingas situacijas, palengvina neigiamą požiūrį ir emocinę įtampą. Visa tai padės jums tapti geresniems, taip pat turės įtakos bendravimui su kitais. Jūsų Zen būsena padės išlaikyti įtampą nuo visų erzinančių sąveikų.

Reiki NEGALI pakeisti jūsų ar jūsų minčių. (Nors galite sutikti pozityvesnio mąstymo, gilesnio požiūrio žmonių, o Reiki praktika prisidėjo prie to.)

Ar reiki terapija gali pagerinti jusu energijos lygi2. Reiki GALI numalšinti stresą. Ar tau buvo bloga diena? Tai nėra baisu, jūs galite pasėdėti Reiki Energijoje vos kelias minutes ir pajusti, kaip stresas tiesiogine prasme ištirpsta. Taip geriau. Jei norite nuimti įtampą nuo partnerio, galite laikyti rankas ant nugaros, Reiki energija atkurs jėgas ir pašalins visą per dieną susikaupusį nuovargį ir stresą. Reiki energija vaikui gali būti perduota per apkabinimus, ypač kai vaikai dėl ko nors nusiminė. O košmaro išsigandusį vaiką galima nuraminti Reiki seansu, tai padės mažyliui paleisti baimę ir grįžti miegoti.

Reiki NEGALI pašalinti streso iš jūsų gyvenimo. (Nors galite pastebėti, kad vis mažiau pavargsite dėl dalykų, kurie jus varydavo iš proto, tik reguliariai praktikuodami Reiki.)

3. Reiki GALI numalšinti skausmą. Tau skauda galvą? Įtempia kojų raumenis? Spazmai? Išbandykite Reiki, o ne skausmą malšinančius vaistus. Energija lygina, atpalaiduoja ir tiesiog padeda. Reiki pašalina dujas iš vaiko, malšina pilvo skausmus ir skatina geras išmatas.

Reiki NEGALI užkirsti kelią ligoms. (Nors galite pastebėti, kad praktikuodami Reiki jūsų kūnas ir imuninė sistema veiks geriau, o tai reiškia, kad bet kuriame amžiuje būsite atsparesni daugeliui ligų.)

4. Reiki GALI pagreitinti gijimo procesą. Ar sloga? O gal jūsų vaikas iš pasivaikščiojimo grįžo su visais peršalimo simptomais? Pati Reiki energija gali padėti pagreitinti gijimo procesą, pagerinti organizmo gebėjimą atsigauti, o jūs galite drąsiai gauti „Superiausios mamos“ ar „Super tėčio“ statusą. Reiki atkurs jūsų kūdikio energijos balansą per trumpiausią įmanomą laiką.

Reiki NEGALI išgydyti, jei reikalinga profesionalaus specialisto, gydytojo pagalba. Jei tau reikia gydytojo, kviesk jį! (Visada atminkite, kad optimali sveikata yra visų lygių pusiausvyra, todėl atsisakyti medicininės priežiūros, kai jos reikia, yra blogas sprendimas.)

5. Reiki GALI atkurti kūno pusiausvyrą ir vidinę harmoniją. Energija prisipildo ten, kur jos reikia, o išlygina ten, kur jos perteklius. Nerimas širdyje? Reiki jus atpalaiduos. Vangi valstybė? Reiki pagyvins ir suteiks energijos. Ar tu piktas? Reiki jus nuramins. Mums patinka dirbti su šia energija, ji visada yra ten, kur jos reikia, sunkiausiomis akimirkomis, nes tikras draugas visada šalia ir visada lydi.

Reiki NEGALI išgydyti visko vienu metu. Geras Reiki gydymas trunka keletą dienų. Jei Reiki energija į organizmą pateks reguliariai, rezultatai bus akivaizdūs.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:
Avataras

Rimantas

Registruotas narys nuo:  2023-04-07

Gydimas Reiki terapija (spindulys· kee) yra papildoma terapija, naudojant gyvybiškai svarbią energijos gydymo galią. Reiki terapija šiandiena yra naudojama ir gydytojų.