1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Kojų nagu grybelio gydymas namuose
Kojų nagu grybelio gydymas namuose pasekmė

Ar efektyvus kojų nagu grybelio gydymas namuose? Kokie rezultatai laukia tų, kurie mano kad kojų nagu grybelio gydymas namuose yra paprastas ir greitas. Ar nagų grybeli gydyti namuose yra pigiau ir greičiau ir kaip pavyko man išsigydyti kojos nago grybelį gydantis namuose, jus sužinosite skaitydami ši mano straipsnį.

Koju nagu grybelio gydymas namuose

Kojų nagu grybelio gydymas namuose

Kojų nagų plokštelių grybelinės infekcijos problema yra žinoma daugeliui. Remiantis medicinine statistika, ši liga kelia nerimą apie 20% pasaulio gyventojų. Todėl problema, kaip gydyti kojų nagų grybelį ir ar kojų nagu grybelio gydymas namuose yra efektingas, šiandien yra labai aktuali.

Ši liga medicininėje aplinkoje taip pat vadinama onichomikoze. Liga dažniau pasitaiko tarp stipresnės lyties atstovų. Taip yra dėl to, kad jie dažniau dėvi uždarus batus. Ir tai, savo ruožtu, trukdo oro srautui į kojas, o tai prisideda prie palankios aplinkos atsiradimo greitam patogeninių mikroorganizmų dauginimuisi.

Svarbu: Mano sekanti rekomendacija.

Šiame straipsnyje pateikta informacija neturėtų būti naudojama savidiagnostikai ar savęs gydymui. Esant skausmui ar kitokiam nago ligos paūmėjimui, diagnostinius tyrimus turėtų skirti tik šias ligas gydantis podologas. Norėdami diagnozuoti nago grybelio tipą ir tinkamai gydytis, turėtumėte susisiekti su specialistu. Aš jums rekomenduočiau kreiptis į Podologijos kliniką Vilniuje.

Simptomai pagal kuriuos suprasite ar ant jūsų nago jau yra įsitvirtinęs nagų grybelis.

Yra daug skirtingų nago grybelio rūšių, todėl, norint nustatyti, kaip gydyti nagų grybelį, turite žinoti tikslią infekcijos rūšį. Ligos simptomai taip pat skiriasi priklausomai nuo to, kuris patogenas jį sukėlė. Užsikrėtus nago grybeliu pasikeičia nago spalva, ant jo gali atsirasti dėmių ir dryžių. Neužilgo jus pastebėsite, kad kojos piršto nagas lėtai naikinamas. Ligos pradžioje gali atsirasti tik nago plokštelės spalvos pasikeitimas, kuris rodo negalavimą. Nagas tampa pilkas arba matinis.

Jei nesigydoma, liga vystosi toliau. Nagas gali sustorėti ir deformuotis, atsiranda nago formos pasikeitimas ir nago pageltimas, o nago šonai pradeda trupėti.

Būtina skubiai pradėti gydyti kojų nagų grybelį, vos tik pastebėjote pirmuosius požymius. Tik nedarykite mano klaidos. Nusipirkus priemonių vaistinėje išsigydyti nepavyks. Nes jus nežinote grybelio bakterijų tipo, tad taip pat nežinote koki gydymo metodą taikyti?

Jūsų kojų nagu grybelio gydymas namuose – rezultatas

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jums kojų nagu grybelio gydymas namuose yra tinkamiausias variantas ir jus esate įsitikinęs, kad žinote, ką darote ?… Gydantis ne tais vaistais, jūsų nagų grybelis ir toliau vystysis, ir jūsų liga baigsis nago trupėjimu ir visišku nago praradimų.

Mano kojų nagu grybelio gydymas namuose – rezultatas

Mano kojų nagu grybelio gydymas namuose - rezultatas

Prieš pora metų kojų nagų grybelis parkeliavo su manimi į Lietuva iš Ispanijos. Pasirodo, atostogos gali būti ne tik poilsiui, bet ir užsikrėtimui kojų nagų grybeliu. Galvojau, kad aš esu pakankamai išprusęs ir išsigydysiu pats. Ką ten daug ir galvoti, nueini i vaistine, pasikonsultuoji, nusiperki ir išsigydai.

Išbandžiau beveik visas priemones, kurios yra parduodamos vaistinėje, bet mano Ispaniškas nagų grybelis, kaip įsitvirtino, taip ir nė iš vietos. Būdamas Vilniuje apsilankiau Podoklinikoje. Apsilankiau ne todėl, kad specialiai būčiau ieškojęs, bet todėl, kad šalia buvau apsistojęs. Iškarto mane nustebino gydytojos profesionalumas ir kruopštumas. Apžiūrėjo ir ištardė mane iki smulkmenų, kur, kada, kaip ir kuo gydžiausi. Paėmė mėginuką ir kaip supratau, pašalino iš nago visa tai, kas mano nagui jau nebereikalinga.

Po nago grybelio tyrimo paaiškėjo, kad gydžiausi visai ne tomis priemonėmis. Apie išleistus pinigus vaistinėse nutylėsiu. Jei būčiau iš karto kreipęsis į profesionalus, būčiau ne mažai sutaupęs pinigų.

Šiandiena vėl ilsiuosi Ispanijoj. Džiaugiuosi, kad jau yra pradėjęs augti sveikas nagas ir labai džiaugiuosi, kad Vilniuje yra tokia Podologijos klinika, kurioje kiekvienas vilnietis bus nuoširdžiai sutiktas ir gaus profesionalios pagalbos.

Kaip ir kur galima užsikrėsti nagų grybeliu?

Nago grybelio grybai gali giliai įsiskverbti į nagą arba tiesiai po nago plokštele. Jei jums grybelis įsiskverbė po nago plokštele, kojų nagų grybelio gydymas bus sunkus, nes bus sunku veikti su vaistais tiesiogiai infekcijos vietoje dėl jo neprieinamumo. Kad grybelis patektų į nagą, reikalingos tam tikros sąlygos ir tai gali būti:

  • mechaniniai nagų srities pažeidimai;
  • siauri ir nepatogus batai;
  • nuolatinis sąlytis su vandeniu;
  • padidėjęs prakaitavimas;
  • cheminių medžiagų poveikis ant kojų;
  • asmens higienos taisyklių nesilaikymas.

 

Nago grybeliu galite užsikrėsti ir nuo ligonio. Ligos sukėlėjai puikiai išsilaiko drėgnose ir šiltose patalpose, todėl infekcija dažniausiai pasitaiko dušuose, baseinuose, vandens parkuose, viešose pirtyse. Grybelis taip pat gali būti perduodamas, kai tokie daiktai kaip rankšluosčiai, skalbiniai, šlepetės, žirklės yra naudojami kartu. Mano užsikrėtimo priežastis buvo viešbučio baseinas.

Kaip jau žinote, man namuose išsigydyti nepavyko. Kojos nago grybelį įveikti man padėjo Podologijos klinikos Vilniuje specialistai.
Nuoširdus jiems Ačiū!

Avataras

Ieskovasadmin

Registruotas narys nuo:  2022-08-09