1. «Paslaugos ieškovas»
  2. Durpių substratas profesionalams
Durpių substratas profesionalams

Šiandienos ūkininkui yra reikalingas kokybiškas durpių substratas, yra reikalingos ir kokybiškos sėklos bei maistinių tirpalų tiekimo sistemos. Tačiau šiandien augintojas nori durpių substrato savo auginamiems augalams, o ne universalaus substrato, tinkančio visiems augalams. Dar kažkas nori paprastų durpių, bet vienaip ar kitaip augintojams reikia substratų. Taigi ką daryti tokiems reikliems ūkininkas? Sukurti mišinį patiems, ar yra ir kitų galimybių?

Durpių substratas profesionalams

Optimalus durpių substratas turi sukurti idealią aplinką šaknų sistemos funkcionavimui, kuris leis augalams vystytis ir klestėti visomis šio žodžio prasmėmis.

Be to, su juo turi būti lengva dirbti, o kokybė turi būti stabili. Galutinis durpių substratas turi būti tiekiamas reikiamu kiekiu ir turi būti pagrįstas kaina. Mūsų durpių substratas atitinka visus šiuos kriterijus ir dėl to nuo pat pateikimo rinkai pradžios, jas renkasi visos Lietuvos ūkininkai.

Mūsų tiekiamo durpių substrato, gamykloje durpių žaliava praeina kelis sijojimo etapus, kad būtų suskirstyta į frakcijas su tiksliai apibrėžtu dalelių dydžio pasiskirstymu.

Naudodami ritininį diskinį ekraną, gamintojas gali atskirti durpių žaliavas į daugybę skirtingų frakcijų: nuo labai smulkių (0-6 mm) iki labai stambių (> 40 mm)

Dėl šio proceso išeiga yra kokybiškas produktas, leidžiantis labai tiksliai numatyti augalų elgseną, o tai, savo ruožtu, leidžia taip pat labai tiksliai numatyti derlių.

Maišymas yra dar vienas svarbus žingsnis gaminant aukščiausios kokybės substratus. Įmonėje naudojama aukštųjų technologijų, speciali durpių maišymo technologija.

Durpių substratas profesionalams kuri sudaro:

Kai paruošiamas konkrečiam užsakymui reikalingas sijotų durpių kiekis, jos maišomos atskiromis vos 1 m3 porcijomis. Gamykloje kiekvienas kubinis metras durpių yra pasveriamas ir tiksliai dozuojamas kalkių, trąšų ir bet kokių kitų priedų kiekiu. Tai atliekama automatiškai, naudojant kompiuteriu valdomas svėrimo sistemas, ir užregistruojamas tikslus kiekvienos pagamintos medžiagos partijos pridėjimo kiekis.

Toks proceso organizavimas garantuoja efektyvų maišymą, kuris savo ruožtu padaro galutinius mišinius, išlaikant gerą produkto struktūrą.

Kaip papildomą variantą, atsižvelgdama į konkretaus namų ūkio verslo plėtros tendencijas ir ypatumus, įmonė siūlo aukštos kokybės substratą vazonams.

Tai atveria naujas galimybes ūkininkams, nes daržovių, gėlių augintojas ar dekoratyvinių augalų medelynas galės turėti daugiau lankstumo gaminant galutinę produkciją. Augalų augintojai ir daržovių augintojai kitam gamybos ciklui turėtu pasirinkti ir įsigyti tik kokybiškas sėklas, be kurių derlius iš prigimties neįmanomas.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:
Avataras

Vytautas

Registruotas narys nuo:  2023-05-05

Lietuvos ir užsienio gamintojų fasuotą kompostinė žemė, durpių substratas, organinės ir mineralinės trąšas bei augalų apsaugos priemonės didmeninėmis kainomis.